Upravit stránku

Závod otevře svůj startovní koridor 11.8.2019 v dopoledních hodinách pro malé gladiátory a kolem poledne potom 4,5 km trať s více než 20ti překážkami okusí kategorie dospělých. na každého gladiátora v cíli čeká medaile a před startem bohatý startovní balíček s dárky. Děti se mohou těšit na hrací kartu do Sportovního parku, tyčinku Corny a minerální vodu DR.WITT. Dospělí navíc místo hrací karty obdrží Hemato krém ALPA na podlitiny a 7mi denní kúru kolagenu od Colafit. Trasa stejně jako v loňském roce povede sportovním parkem, závodníci se zchladí v Labi i v Chrudimce a užijí si krásné běžecké úseky kolem Zámku Pardubice.

V rámci doprovodného programu k závodu bude připravena i ČSOB Pojišťovna Dětská zona, která bude otevřena nejen pro účastníky závodu, a pro pro dospělé budou po celý den probíhat soutěže o elektroniku od Niceboy.

Registrace do závodu na místě budou možné i v den závodu do všech kategorií. Veškeré informace k závodu naleznete na www.gladiatorrace.cz.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti