Upravit stránku

Sportovní park byl pro rodiny s dětmi tahounem i letos

Sport a dobrá nálada opět hrály prim ve Sportovním parku Pardubice. Každý den bylo všech dvaadvacet stanovišť obklopeno rodinami s dětmi hned od rána. Vysoká návštěvnost a všudypřítomná pozitivní atmosféra je i po letošní srpnové akci pro pořadatele důvodem k radosti.

Merchandising SPP

Sportovní park Pardubice připravil i pro letošní rok novou kolekci sportovního oblečení a doplňků. V nabídce jsou trička, nátělníky, ponožky, čelenky i klobouky aj. Podívejte se a přijďte k nám na pokladnu!

Sportovní park Pardubice znovu rozhýbe celé město!

Devět dnů plných sportu – to je Sportovní park Pardubice 2018, který se bude konat od 11. do 19. srpna v oblíbeném parku Na Špici. Cílem srpnové akce je ukázat především dětem, že sport je skvělý způsob trávení volného času. Park Na Špici, jeho okolí i nedaleký zámek se promění v jedno velké sportoviště a na stálých i variabilních sportovištích se představí na šedesát pardubických sportovních klubů prezentujících nejrůznější druhy sportů. Děti, kterým je park převážně určen, tak samy zjistí, jaký sport je jim šitý na míru. Dospělí pak dostanou možnost vyzkoušet si aktivity, které mají v hledáčku, ale dosud neměli možnost si je „osahat“ blíže. 

Informace o parkování

Sportovní park Pardubice 2018 byl zahájen slavnostním ceremoniálem v pátek 10. srpna. Uvnitř článku naleznete informace ohledně možností parkování.

Ze sportovního parku na špičkový hokej!

Pardubické Dynamo chystá v rámci Sportovního parku Pardubice kvalitní hokejový turnaj, na němž uctí památku svého úspěšného generálního manažera. Na Memoriálu Zbyňka Kusého, jenž dovedl Pardubice ke třem mistrovským titulům, se Dynamo utká s Eisbärenem Berlín, Admiralem Vladivostok, chybět nebude ani federální derby se Slovanem Bratislava. ČSOB Pojišťovna arena bude toto atraktivní klání hostit od 16. do 19. srpna.

Přehled akcí ve fotogalerii

Sportovní park Pardubice letos obohatí celá řada skvělých akcí, stačí si vybrat - anebo si užít všechny! Více v přehledné fotogalerii uvnitř článku.

Autogramiáda Karolíny Erbanové

Sportovní park se těší na vzácného hosta! Na svou autogramiádu přijede v sobotu 11. srpna česká olympionička, rychlobruslařka Karolína Erbanová! Přijďte do FAN zóny ve 14 hodin!

Science Point Univerzity Pardubice

Univerzita Pardubice opět obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi všech fakult univerzity na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. 

Více než 10 tisíc hracích karet má svého majitele!

S radostí oznamujeme, že hrací karty do sportovního parku se šíří po Pardubicích a okolí jako lavina! Pořadatelé rozvezli do městských základních a mateřských škol více než 5 500 karet za zvýhodněnou cenu, pro dalších 5 000  kusů si přijeli majitelé pardubických firem. Hrací karty slouží k aktivnímu zapojení do sportovních disciplín v parku a nabízejí současně celou řadu výhod od partnerů projektu. 

S hrací kartou výhodně na basket

Sportovci odjakživa drží při sobě, a tak organizátoři Sportovního parku Pardubice spolu s Českou basketbalovou federací připravili speciální nabídku pro všechny držitele hracích karet. Pardubice jsou městem zaslíbeným sportu, a tak není divu, že si je pro své domácí zápasy vybrali čeští basketbalisté. V kvalifikaci o mistrovství světa se v ČSOB Pojišťovna areně utkají 29. června s Finskem a 2. července s Bulharskem.

Nahoru