Upravit stránku

Prázdniny ve sportovním parku i v roce 2019!

Park na Špici se druhý srpnový týden tradičně promění na Sportovní park Pardubice! Oblíbená sportovní akce se bude konat od 10. do 18. srpna a nabídne možnost vyzkoušet si sporty všeho druhu pod vedením trenérů ze sportovních klubů z Pardubic a okolí.

Sportovní park byl pro rodiny s dětmi tahounem i letos

Sport a dobrá nálada opět hrály prim ve Sportovním parku Pardubice. Každý den bylo všech dvaadvacet stanovišť obklopeno rodinami s dětmi hned od rána. Vysoká návštěvnost a všudypřítomná pozitivní atmosféra je i po letošní srpnové akci pro pořadatele důvodem k radosti.

Merchandising SPP

Sportovní park Pardubice připravil i pro letošní rok novou kolekci sportovního oblečení a doplňků. V nabídce jsou trička, nátělníky, ponožky, čelenky i klobouky aj. Podívejte se a přijďte k nám na pokladnu!

Sportovní park Pardubice znovu rozhýbe celé město!

Devět dnů plných sportu – to je Sportovní park Pardubice 2018, který se bude konat od 11. do 19. srpna v oblíbeném parku Na Špici. Cílem srpnové akce je ukázat především dětem, že sport je skvělý způsob trávení volného času. Park Na Špici, jeho okolí i nedaleký zámek se promění v jedno velké sportoviště a na stálých i variabilních sportovištích se představí na šedesát pardubických sportovních klubů prezentujících nejrůznější druhy sportů. Děti, kterým je park převážně určen, tak samy zjistí, jaký sport je jim šitý na míru. Dospělí pak dostanou možnost vyzkoušet si aktivity, které mají v hledáčku, ale dosud neměli možnost si je „osahat“ blíže. 

Informace o parkování

Sportovní park Pardubice 2018 byl zahájen slavnostním ceremoniálem v pátek 10. srpna. Uvnitř článku naleznete informace ohledně možností parkování.

Ze sportovního parku na špičkový hokej!

Pardubické Dynamo chystá v rámci Sportovního parku Pardubice kvalitní hokejový turnaj, na němž uctí památku svého úspěšného generálního manažera. Na Memoriálu Zbyňka Kusého, jenž dovedl Pardubice ke třem mistrovským titulům, se Dynamo utká s Eisbärenem Berlín, Admiralem Vladivostok, chybět nebude ani federální derby se Slovanem Bratislava. ČSOB Pojišťovna arena bude toto atraktivní klání hostit od 16. do 19. srpna.

Přehled akcí ve fotogalerii

Sportovní park Pardubice letos obohatí celá řada skvělých akcí, stačí si vybrat - anebo si užít všechny! Více v přehledné fotogalerii uvnitř článku.

Autogramiáda Karolíny Erbanové

Sportovní park se těší na vzácného hosta! Na svou autogramiádu přijede v sobotu 11. srpna česká olympionička, rychlobruslařka Karolína Erbanová! Přijďte do FAN zóny ve 14 hodin!
Nahoru