Ve Sportovním parku Pardubice se na vás budeme v roce 2024 těšit od soboty 3. srpna až do neděle 11. srpna! :)

Ze sportovního parku na špičkový hokej!

1.8.2018

Pardubické Dynamo chystá v rámci Sportovního parku Pardubice kvalitní hokejový turnaj, na němž uctí památku svého úspěšného generálního manažera. Na Memoriálu Zbyňka Kusého, jenž dovedl Pardubice ke třem mistrovským titulům, se Dynamo utká s Eisbärenem Berlín, Admiralem Vladivostok, chybět nebude ani federální derby se Slovanem Bratislava. ČSOB Pojišťovna arena bude toto atraktivní klání hostit od 16. do 19. srpna.

„Turnaj bude součástí oslavy sportu v našem městě, kterou je Sportovní park Pardubice. Silně vnímáme odkaz našeho bývalého generálního manažera Zbyňka Kusého, po odsouhlasení jeho rodinou jsme se rozhodli náš memoriál pojmenovat po něm. Naší ambicí je vytvořit novou tradici, kdy se do Pardubic budou každoročně sjíždět elitní evropské celky, abychom je mohli přivítat v naší nádherné ČSOB Pojišťovna areně,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický

Dynamo již zahájilo prodej denních vstupenek, majitelé poukazů na permanentky na novou sezonu a držitelé hracích karet sportovního parku mohou při nákupu využít 50% slevu. Více na www.hcdynamo.cz.