Ve Sportovním parku Pardubice se na vás budeme v roce 2024 těšit od soboty 3. srpna až do neděle 11. srpna! :)

Spousta výhod pro držitele hracích karet

23.5.2018

V pardubickém sportovním parku můžete sportovat s hrací kartou i letos v srpnu. A i tentokrát pro vás, kdo si kartu zakoupíte, máme spoustu výhod! Kromě aktivního vyzkoušení všech sportovních disciplín v rámci parku můžete s hrací kartou získat levnější vstupné na doprovodné akce, výhodněji se zaregistrovat na běhy Gladiátor City Run či Barvám neutečeš nebo získat slevu na nákup u našich partnerů.

„Držitelé hrací karty na ni budou sbírat záznamy o zdolání jednotlivých disciplín - jako tradičně získají za zdolání 12 sportovních disciplín diplom s jejich jménem a za zvládnutí 16 disciplín naši medaili. Karta není časově omezená, můžete k nám přijít kdykoliv od 11. až do 19. srpna, procházet sportovní stanoviště a sbírat body,“ uvedl manažer akce Pavel Stara. Součástí karty je QR kód, unikátní číselný kód, klíčenka i mapa areálu parku. „Na mapě jsou vyznačena stálá i dočasná stanoviště prezentovaných sportů a díky QR kódu budeme mít přehled o aktuální návštěvnosti, letos jsou součástí karty i slevové kódy na nákup u některých našich partnerů a kódy na slevu při registraci na oblíbené běhy Gladiator Race Run a Barvám neutečeš, které se v průběhu sportovního týdne v našem městě uskuteční,“ uvedl Petr Mazánek z pořadatelské agentury Deep Vision.

S výčtem výhod stále nekončíme – s hrací kartou můžete zdarma na pardubické závodiště 18. srpna, kdy se zde poběží 3. kvalifikační dostih na velkou pardubickou, díky kartě získáte slevu „1+1“ na vstup na festival plný Ameriky Friends fest, který se bude konat 11. srpna také na dostihovém závodišti.

Pardubická radnice, hlavní partner projektu, chce rozhýbat celé město – především pak naše nejmenší. Hrací karta proto byla nabídnuta všem dětem ve městem zřizovaných základních a mateřských školkách. Každé dítě si přes školu může objednat až 4 hrací karty za zvýhodněnou cenu 30 korun a škola jim je předá v průběhu června. Stejnou, tedy zvýhodněnou nabídku dostali pro své děti také pardubičtí pořadatelé letních příměstských táborů, kteří ve sportovním parku pobudou více než tři dny.

Běžná cena hrací karty je 80 korun, v prodeji karty budou od poloviny června v pardubickém informačním centru pod Zelenou branou a v prodejnách Intersportu v Pardubicích a Hradci Králové. K dostání budou také přímo na místě v infopointu při vstupu do parku Na Špici.

Akce ve sportovním parku: VE SPORTOVNÍM PARKU PARDUBICE

10. 8. 18:00 zahajovací koncert pro celé rodiny | park Na Špici
11. 8. Zažij město (den Služeb města Pardubic) | park Na Špici
11. 8. Friends fest (vstup s kartou 1+1 zdarma) | závodiště
12. 8. Gladiator City Run (s kartou sleva při registraci) | park Na Špici
12. 8. 20:30 Pardubice na bruslích | parkoviště u hokejové arény
16. - 19. 8. Memoriál Zbyňka Kusého (sleva 50 % na lístky) | hokejová aréna
18. 8. 13:00 Barvám neutečeš (s kartou sleva při registraci) | park Na Špici
18. 8. Festival vůní, chutí a řemesel | zámek
18. 8. 3. kvalifikace na Velkou pardubickou (vstup s kartou zdarma) | závodiště

Slevy:

STARTOVNÉ BARVÁM NEUTEČEŠ:
dítě 7 – 14 let cena: 300,- (sleva: 100,- Kč), 15+ cena: 450,- (sleva: 150 ,-Kč) 

INTERSPORT SLEVA 20 % na 1 produkt 
Sleva platí od 11. do 31. 8. 2018. Slevu lze uplatnit v prodejně Intersport v OC Palác Pardubice a v prodejně Intersport v Hradci Králové v OC Futurum. Slevu je možné uplatnit i na e-shopu www.intersport.cz. 

JANEBA TIME SLEVA 15 % na nákup v e-shopu „shop.festina.cz“
Sleva platí od 1. 6 do 31. 8. 2018.

GLADIATOR RACE RUN _ PARDUBICE SLEVA 10% na jakýkoliv závod
(KIDS, MIX, GR, TÝMY) 
Slevový kód platí při online registraci, a to až do 5. 8. do 20:00 hodin.