Ve Sportovním parku Pardubice se na vás budeme v roce 2024 těšit od soboty 3. srpna až do neděle 11. srpna! :)

Foxconn RUN: Charitativní běh

27.7.2022

I letos se v rámci Sportovního parku Pardubice uskuteční oblíbený charitativní běh Foxconn RUN, který bude odstartován ve středu 10. 8. 2021 od 16.00.
Jde o závod, při kterém nejde o čas, ale hlavně o zážitek a také chuť pomáhat druhým. V parku Na Špici jsou pro běžce připravené hned dvě tratě podle náročnosti – v délce 1 km a 6 km. Není tedy potřeba mít natrénováno, stačí chtít podpořit dobrou věc. 
A pro koho letos běžíme? Pro malou Alžbětku, která se narodila s mikrodelečním syndromem – nově vzniklou genetickou vadou, jež způsobuje více vad po těle. Mimo jiné i Pierre Robinův syndrom, který měl za následek rozštěp patra, což si vyžádalo zavedení tracheostomie. Po 4 těžkých operacích se však Alžbětka nevzdává a s podporou rodičů bojuje dál. Pojďme spojit síly a podpořit tuto statečnou holčičku. Celý výtěžek ze startovného poputuje právě na její léčbu a další potřeby, které budou třeba. 
Startovní balíček, ve kterém najdete mimo jiné i barevné sportovní tričko, stojí 250 Kč. Zaměstnanci společnosti Foxconn můžou čerpat 50% slevu (více informací na interním portále).
Registrace na běh zde bit.ly/3PYu3pb