Ve Sportovním parku Pardubice se na vás budeme v roce 2024 těšit od soboty 3. srpna až do neděle 11. srpna! :)

Foxconn se stal generálním partnerem Sportovního parku Pardubice na další tři roky

27.2.2024

Nová sponzorská smlouva je podepsána na tři roky, navazuje na letité partnerství a dokládá dlouhodobý zájem obou stran o přiblížení sportu dětem. „Naši dlouhodobou spolupráci chceme dále rozvíjet a znovu tak podpořit tuto unikátní sportovní akci v našem městě. Proto jsme se již podruhé za sebou rozhodli stát jejím generálním partnerem. Organizátoři tak získají jistotu v podobě stabilního partnera, kterým Foxconn Česká republika bezpochyby je,“ uvedl Nicky Monaghan, viceprezident a výkonný ředitel společnosti. „Jsem přesvědčen, že je třeba klást důraz na zdravý a aktivní životní styl. A jakožto dobrý soused a největší komerční zaměstnavatel v regionu u této akce jednoduše nemůžeme chybět,“ dodal Nicky Monaghan.

 

Na jeho slova o dlouhodobé spolupráci navázal náměstek primátora Jakub Rychtecký, duchovní otec našeho sportovního projektu: „Pardubická radnice navýšila Sportovnímu parku Pardubice dotační podporu o 15 procent v příštích třech letech stejně jako ostatní Tahounům. Věřím, že pro každého pořadatele je dlouhodobá podpora města jistotou i motivací. Dáváme tak najevo, že jimi pořádané akce jsou pro město důležité a výjimečné a že město jejich kontinuitu a tradici podporuje. A to je silný vzkaz pro ostatní partnery. Děkuji Foxconnu, že v tom pojede s námi dále v roce 2024, 2025 i 2026.“

Dlouhodobou spolupráci ocenil i primátor města Pardubic Jan Nadrchal: „Významné finanční podpory ze strany Foxconnu si vážím a děkuji, že společně s projektovým týmem pomáháte objevovat v dětech, ale i mnohdy i dospělých zájem o sport.“

„Podpora společnosti Foxconn našeho projektu byla zřetelná už v olympijském roce 2016 a my si partnerství společnosti Foxconn velice vážíme. Díky opětovné tříleté jistotě podpory máme možnost lépe plánovat tento i příští dva ročníky tak, aby byly stále trochu jiné a atraktivní,“ uvedl manažer Sportovního parku Pardubice Pavel Stara. „Foxconn získal díky generálnímu partnerství ve sportovním parku vlastní soutěžní a relaxační zónu, která je ale otevřená všem návštěvníkům sportovního parku a je skvělým doplněním sportovní části akce. Také pořádá ve spolupráci s námi oblíbený charitativní běh. Letos se Foxconn Run uskuteční ve středu 7. srpna a věříme, že počet účastníků závodu se opět zvýší,“ dodal Pavel Stara.

 

Jasnější kontury letošního Sportovního parku Pardubice budou zřejmé v průběhu jara a léta, ale už nyní víme, že nebude nouze o celou řadu novinek, které ve spojení s osvědčenými taháky přilákají do parku Na Špici tisíce rodin s dětmi.